Daha Tim Miller Deadpool 2 projesindeyken ortaya çıkan konsept çalışmaları çizgi romanlara çok daha sadık kalan karakterler izleyeceğimiz anlamına geliyormuş. Tim Miller’dan sonra bu çalışmalar tabii ki rafa kaldırılmış.

Deadpool 2, ilk filmden hiç aşağı kalır bir proje olmadı. Zaten genel anlamda da hem eleştirmenlerden hem de hayranlardan geçer not almayı başardı. Gişe olarak da gayet iyi bir noktada kapadı. Ama eleştirdiğimiz noktalar olmadı değil. İlk eleştiri Domino’ya yapılmıştı. Çizgi romanlarla alakası olmayan bir şekilde kendisini gördük. Oyunculuk açısından ben başarılı bulsam da çizgi romanlara yakın bir şekilde görmenin kesinlikle daha mutlu bir sonuç doğuracağını söyleyebilirim. Ancak, Tim Miller’ın ilk tasarımları kesinlikle hayranları tatmin edecek cinsten olmuş.

Okumadan Geçme: Josh Brolin’in Thanos Olarak Deneme Çekimi Ortaya Çıktı

Konsept tasarımcısı Alexander Lozano, Instagram üzerinden bu karakterlerin ilk çizilen versiyonlarını paylaştı. Kesinlikle çizgi romanlarla çok daha paralel çizimler olmuş. Bu şekilde filme aktarılsaymış daha iyi olurmuş diye düşünmekten alamadım kendimi. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu çizimler üzerinden oyuncu seçimi yapılsa ya da filmde uyarlansa nasıl olurdu?

DOMINO! …character design for the tim miller version of deadpool 2 (2/5). #Domino #AlexanderLozano #Marvel

Alexander Lozano (@alexanderlozanoart)’in paylaştığı bir gönderi ()