Tim Miller hala bu projenin içindeyken ve Deadpool 2’nin yönetmeniyken aklında Fantastic Four’u Deadpool ile buluşturmak varmış.

İlk filmin yönetmeni olan Tim Miller, Deadpool 2’de de en başta yönetmen koltuğunda oturuyordu. Ancak daha sonra yaşanan bir takım kreatif ayrılıklardan dolayı Miller bu görevini bırakmak zorunda kaldı. Onun yerine de John Wick filminin yönetmeni David Leitch getirildi.

Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan konsept tasarımcı Alexander Lozano, Fantastic Four’un Deadpool 2’de olmasının Tim Miller tarafından planlandığını belirtti. Hatta kendi yaptığı konsept çizimlerini bile paylaştı. Aşağıda bu çizimleri bulabilirsiniz.

Okumadan Geçme: Deadpool 2’nin İlk Konsept Çizimleri Çizgi Romanlara Sadıkmış

THE FANTASTIC FOUR! (The Thing) …character design for the tim miller version of deadpool 2 (5/5). tim Miller was very precise when it came to the description of “the thing”. he wanted to make sure that I orient myself in the design as close as possible to the comic template to finally give us, the fans, what we always wanted to see on the big screen. it may sound surprising, but the supposedly simple task turned out to be a major challenge after several failed attempts than originally assumed – for the sake of my reputation I will spare you all those design errors. “it’s clobberin’ time!” #FantasticFour #Thing #MrFantastic #HumanTorch #InvisibleWoman #AlexanderLozano #Lozano #Marvel

Alexander Lozano (@alexanderlozanoart)’in paylaştığı bir gönderi ()

Her ne kadar Fantastic Four filmi tam bir facia olsa da oyuncu seçiminin bu durumla pek alakası yoktu diye düşünüyorum ve Fantastic Four üyelerini ufak bir sahne için bile olsa Deadpool ile etkileşim içinde olduğunu görmek çok hoş olabilirdi. Eh, sanırım artık Marvel’ı beklemek zorundayız.