Hızlı ve Öfkeli serisi bir yandan farklı hikayelerle genişliyor bir yandan da Aquaman’in yıldızı Jason Momoa’ya göz kırpıyor.

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli’nin ana serisi onuncu filmle birlikte son bulacak. Fakat bu dünyaya uzun süre veda etmeyeceğiz. Seri yan hikayelerle genişliyor. Bunun ilk aşaması Hobbs and Shaw olacak. Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba’nın rol alacağı bu yapım pek çok yeni karakteri tanıtmaya hazırlanıyor. Bu karakterler arasında Hobbs kardeşler de yer alıyor. Dwayne Johnson, Hobbs kardeşlere hayat veren oyuncuları kendi Instagram hesabı üzerinden açıkladı. Bu paylaşımın altında izleyicilerden biri “Momoa nerede?” diye sordu. The Rock da “Ben ve Momoa onu bu hikayeye dahil etmek için çok çabaladık. Onun Hobbs kardeşlerden birini canlandırmasını istiyorduk. Fakat Momoa’nın programı çok yoğundu. Bir sonraki Hobbs and Shaw filminde bizimle olmasını umuyoruz.” diye yanıt verdi.

Bakmadan Geçme: Dwayne Johnson’dan Hızlı ve Öfkeli 9 Açıklaması

Dwayne Johnson’ın bu yanıtıyla birlikte Hızlı ve Öfkeli serisinin bir sonraki hedefinin Jason Momoa olduğunu anlıyoruz. Bakalım onu bu evrene dahil etmeleri gerçekten mümkün olacak mı?