Uzun yıllardır sadece adını duyduğumuz ama bir gelişme göremediğimiz Dwayne Johnson’lı Black Adam filmiyle ilgili ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

ThatHashTagShow tarafından ortaya atılan bilgilere göre tahmin ettiğimizden çok daha farklı bir Black Adam filmi izleyeceğiz. Geçtiğimiz sene senaryoyu yazması için getirilen Adam Szytkiel görünüşe göre ortaya bir şeyler çıkarmış, yani senaryoyu bir araya getirmiş. Bu senaryodan sızan bilgilere göre de Black Adam ve Hawkman karşı karşıya gelecek gibi duruyor!

Bu bilgiye ek olarak stüdyo aynı zamanda 30-39 yaşları arasında Carter Hall rolünü oynayacak birini arıyor. Carter Hall da Black Adam ile bu filmde karşı karşıya gelecek ve Khandaq için savaşacak. Elde edilen diğer bilgilere göre de Black Adam filminde Atom Smasher ve Stargirl de yer alacakmış. Bu ikili için de 20-29 yaş aralığında oyuncular aranıyor.

Okumadan Geçme: Shazam Filminin İlk Yorumları Gelmeye Başladı

Sızdırılan bilgilere göre Black Adam vs Hawkman filmi izleyeceğiz. Hem ikisinin orijini açısından hem de bu ikilininin süper kahramanların arasına katılması açısından doğru bir yol izleniyor gibi görünüyor. Umuyoruz ki senaryo fazlasıyla başarılı olur ve hayal kırıklığına uğramaz.

Merakla beklenen Dwayne Johnson’lı Black Adam filmi Mart 2020’de vizyonda olacak.