Marvel Sinematik Evreni’nde Scarlet Witch olarak izlediğimiz ünlü oyuncu Elizabeth Olsen, kendi karakterine ve önemli marvel eventlerinden biri olan House of M’e dair açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu hatırlarsanız kadroya Avengers: Age of Ultron filmiyle katılmıştı. Scarlet Witch’in de Marvel evreni için kritik bir karakter olduğunu biliyoruz. Kendisine ise House of M filmi sorulduğunda, Elizabeth Olsen’in cevabı net oldu.

İşte Olsen’in yanıtı:

Evet, bağımsız bir Marvel filmi yapmak isterim ve bu filmin House of M olmasını isterim. Vision ve Scarlet Witch’in hayal ürünü bir aileye sahip olacağı türde bir film. Sonra onlar, (Vision ve Scarlet Witch’in ailesi) Scarlet Witch’e sahte bir dünya yarattığını söylemek zorunda kalıyorlar. Ondan sonra Scarlet Witch duygusal bir boşluğa düşüyor ve çığlıklar atarak, tüm mutantları öldürüyor. Fakat bu bir X-Men hikayesi, o yüzden de sonu filmin sonunu adapte etmemiz gerekiyor.

Evet, Olsen House of M filmini kendi solo filmi olarak istiyor. Bu büyük bir talep. Açıkçası gerçekleşmesi bana bu noktada hiç olası gelmiyor. Gelecekte bir House of M filmi izlesek de, bu filme tüm mutantlar dahil olacaktır ve böyle büyük bir eventi sırf Scarlet Witch karakteri için harcamayacaklardır diye düşünüyorum.

Sizin fikirleriniz neler? Scarlet Witch solo filminin House of M olmasını ister miydiniz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.