Avengers Endgame fragmanındaki bazı sahneler birkaç gün önce ortaya çıkan Lego setini bir anda fazlasıyla anlaşılır ve önemli bir hale getirdi.

Birkaç gün önce Reddit üzerinden bir paylaşım yapıldı. Ortaya çıkan yeni bir Lego oyuncak setinden bir görsel paylaşıldı. Bu Lego setinde de Avengers binası olduğunu düşündüğümüz bir yerde Thanos ve kahramanlarımızın savaştığını gördük. Bu görseli sadece bir oyuncak olarak düşünmüştük. Ancak yayınlanan yeni Avengers Endgame fragmanıyla gördük ki filmde gerçekten de bu savaş yaşanacak.

Okumadan Geçme: Iron Man Detayıyla Şaşırtan Avengers Endgame Fragmanı

Avengers Endgame savaş

Fragmandaki bazı sahneleri hatırlayalım. Captain America’nın Avengers Infinity War kıyafetiyle savaşın içinde olması ve Ant-Man’in küçülmüş bir halde kalemlerin üstünden atlaması direkt bu oyuncak setini hatırlattı. Bunlara ek olarak Hawkeye’in bir patlamadan kaçması, Rocket ve War Machine sahnesi bu savaştan olabilir.

Avengers Endgame savaş

Genel olarak şöyle bir durup değerlendirdiğimizde filmin daha çok başında Avengers vs Thanos karşılaşması olacak gibi duruyor. Neden film başında diyoruz peki? Kevin Feige tüm fragmanların filmin başlangıcından olacağını daha önce söylemişti. Bunu temel aldığımız zaman aynı o Lego setine benzer bir savaşı daha çok erken dakikalarda izleyeceğiz.