Disney’in Fox’u satın almasıyla birlikte X-Men karakterleri yuvasına yani Marvel’a geri döndü. Orijinal X-Men serisinin yıldızlarından biri olan James Marsden ise bu yeni dünyanın bir parçası olmak konusunda istekli duruyor.

James Marsden, 2000 senesinde başlayan X-Men serisinde Cyclops karakteriyle karşımıza çıkıyordu. Ardından X-Men: Apocalypse ile birlikte bu karakteri Tye Sheridan devraldı. Marsden geçtiğimiz günlerde ComicBook.com‘un sorularını yanıtladı ve Marvel dünyasına sıcak baktığını şu sözlerle ifade etti:

“Evet, isterim. Marvel Sinematik Evreni’nde yapabileceklerinizin sonu yok gibi hissediyorum. Dışarıdan bakınca ne isterlerse yapabilirler gibi görünüyor. X-Men’i de dahil ettikleri yeni işler yapılırsa, neden olmasın. X-Men dahil olmaktan mutlu olduğum bir işti ve hayatımın en güzel dönemlerinden biriydi. Hem hayranları hem de karakterimi çok seviyorum. Bu yüzden MCU’ya dahil olmaya açık olurum diye düşünüyorum.”

Bakmadan Geçme: Dwayne Johnson’dan Black Adam Duyurusu

Marvel stüdyolarının X-Men karakterlerini nasıl kullanacağına dair en ufak bir fikrimiz bile yok. Fakat kendilerinin yeni bir kadro oluşturup farklı bir seriye başlaması çok daha muhtemel görünüyor. Buna rağmen James Marsden’in karakterine geri dönmeye sıcak bakması oldukça güzel bir detay.