Warner Bros’un Zack Snyder’ın yaptıklarını silmeye kararlı. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Ezra Miller’ın Flash kariyeri de tehlike altında!

The Hollywood Reporter bu sefer ilginç bir bilgi elde etti. Ortaya çıkan yeni detaylara göre Ezra Miller, Grant Morrison ile birlikte The Flash filminin senaryosu üstünde çalışıyor. Bu senaryo çalışmasının temel amacı da Ezra Miller’ın kendisine uygun bir hikaye ortaya çıkarması ve böylelikle Flash rolünü sürdürebilmesine dayanıyor. Yani Ezra Miller’ın Flash kariyeri tehlikede! Ancak, ünlü oyuncu bu karakteri canlandırmaya devam etmek istediği için ipleri ele almış gözüküyor.

Okumadan Geçme: The Batman Filminin Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

Elde edilen diğer bilgilere göre Morrison ve Miller’ın senaryosu karanlık bir havada olacak. Özellikle Aquaman ve Shazam’ı düşününce Warner’ın yeni dönemde yaptığı filmler ortada. Bu senaryo ise bu doğrultuda olmayacak gibi duruyor. Söylentilere göre Miller’ın senaryoyu önümüzdeki hafta stüdyoya sunacak. Sonucu kısa zaman içinde öğreneceğiz gibi gözüküyor. Siz ne düşünüyorsunuz peki? Ezra Miller Flash olarak kalmaya devam etmeli mi?