Büyücülük dünyasının kapılarını yeniden aralayan Fantastic Beasts And Where To Find Them’den kamera arkası görüntüleri paylaşıldı.

J.K. Rowling‘in Harry Potter serisi ile yarattığı büyücülük dünyası Fantastic Beasts and Where to Find Them ile beyaz perdeye geri dönüyor.

1926 yılında geçecek bu yeni filmde büyüzoolojist Newt Scamander ana karakter olarak bize eşlik ediyor. Bu ilginç karakteri Oscar Ödüllü başarılı oyuncu Eddie Redmayne canlandırıyor. New York‘u mesken tutan filmde Büyülü canlıları araştıran Newt, New York şehrine doğru yol alıyor. Taşıdığı bavulsa araştırıp topladığı büyülü ve çok tehlikeli canlılarla dolu… Bu çantadan bazı canlılar kaçınca, Newt‘un asıl macerası da başlamış oluyor.

Filmde Eddie Redmayne‘e Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Samantha Morton, Ezra Miller, Colin Farrell, Faith Wood-Blagrove ve Jenn Murray gibi oyuncular eşlik ediyor. Merakla beklenen Fantastic Beasts And Where To Find Them‘in senaryosunu da J.K. Rowling kaleme alıyor. Bu başarılı yazarın ilk senaryo çalışması olmasıyla dikkat çekiyor. Filmin yönetmen koltuğundaysa David Yates oturuyor. Merakla beklenen bu yapım ile birlikte Harry Potter filmlerinde birlikte çalışan David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves ve Lionel Wigram bir araya gelmiş oluyor.

Warner Bros. resmi Youtube kanalları üzerinden Fantastic Beasts And Where To Find Them filminden ilk kamera arkası görüntülerini paylaştı. Neredeyse üç dakika uzunluğundaki bu videode hem filmden yeni sahneler hem de oyuncularla kısa röportajlar yer alıyor. Bu keyifli videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.