2015 yapımı Fantastic Four her anlamda eleştirilen bir iş olmuştu. Filmde oyunculuklar dışında her şey çok kötüydü. Bu nedenle kamera arkası ekibin kariyeri kötü yönde etkilendi. Özellikle ilk projesi bu film olan senarist Jeremy Slater zor günler geçirdi.

Bu başarısızlık yavaş yavaş unutulmaya başlanmış olacak ki Slater kariyerine devam ediyor. Yeni projesi ise bir Stephen King kitabı olan The Tommyknockers. Bu iddialı projeyle beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanan Slater Twitter’da enteresan bir itirafta bulundu. Küçüklüğünü özellikle King kitapları okuyarak geçirdiğini belirten Slater şöyle devam etti:

“İşe başladığımda yapmak istediği üç rüya projem vardı. Biri Marvel (bunun için özür dilerim çocuklar), ikincisi Star Wars, üçüncüsü de Stephen King. Bu işleri yapmam benim mutlu bir adam olarak ölmemi sağlayacak.”

Bakmadan Geçme: MCU Vakit Kaybetmeden 4. Evreye Devam Ediyor

Kendisi şu ana kadar kısmen de olsa Marvel projesini gerçekleştirebildi. O da tam bir felaket oldu. Slater, diğer bir isteği olan Stephen King projesiyle yoluna devam ediyor. Umarız bu işin altından hiç olmadığı kadar güzel bir şekilde kalkar.