Wonder Woman karakterini beyaz perdeye taşıyan Gal Gadot ona bu fırsatı tanıyan Zack Snyder’e sosyal medya üzerinden teşekkür etti.

Man of Steel, Batman v Superman ve Justice League gibi filmleri izleyici karşısına çıkartan Zack Snyder, DC sinema evreninin temellerini attı. Fakat Justice League sonrasında Warner Bros ile bağlarını koparttı. Buna rağmen Vero üzerinden DC paylaşımları yapmaya devam ediyor. Son olarak Gal Gadot’un deneme çekimlerine geldiği günden bir fotoğraf paylaştı. Altına da “Gal Gadot’la tanıştığımız ilk gün çekilen bir fotoğraf. Onun o zaman hiçbir fikri yoktu ancak onun Wonder Woman olacağına çoktan karar vermiştim” yazdı. Gal Gadot aynı fotoğrafı Twitter takipçileriyle paylaştı. Beraberinde de “Bu fotoğraf geçmişe dönmeme neden oldu. Şahane Zack Snyder bu fotoğrafı tanıştığımız gün çekmişti. O benim bir süper kahramana dönüşebileceğime inandı. Ben de Wonder Woman’a dönüştüm” sözlerine yer verdi. Bir anlamda Zack Snyder’e kendisine sunduğu fırsat için teşekkür etmiş oldu.

Bakmadan Geçme: Shazam’ın Yıldızı Zachary Levi’nin Thor İtirafı

Batman v Superman ile hayatımıza giren Wonder Woman en sevilen kahramanlardan birine dönüştü. Bunun için biz de Zack Snyder’e teşekkür borçluyuz.