Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Dark Souls’un geliştiricileri ve Game of Thrones’un yaratıcısı George R.R. Martin yeni oyun üstünde çalışmaya başlamış!

From Software isimli firmayı hiç olmadıysa Dark Souls ile duymuşsunuzdur diye düşünüyorum. Bu ekip sadece Dark Souls’u değil aynı zamanda Bloodborne ve Sekiro: Shadows Die Twice isimli oyunlara da imza attı. Yani son derece başarılı bir firma. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre de From Software, Game of Thrones’un arkasındaki isim George R.R. Martin ile işbirliği içine girmiş.

Okumadan Geçme: Chris Evans’tan Captain America İtirafı

Spawn Wave tarafından paylaşılan bilgilere göre From Software açık dünya tarzında, farklı krallıkların olduğu ve bu krallıkların birbirileriyle etkileşimde bulunabildiği bir oyun üstünde çalışıyormuş. Yani krallıkları fethetme olacak. George R.R. Martin de bu oyunun dünyasını yaratıp, hikayesini yazmak için projeye dahil olmuş.

Henüz oyunla ilgili çok fazla bir bilgi yok. Genelde elde edilen her şey söylenti ve sızıntılardan ibaret. Ancak bu iki ismin bir araya gelmesi bile yeterince heyecan verici bir gelişme oldu.