Tom Cruise, Ving Rhames, Kenneth Branagh, Philip Seymour Hoffman, Laurence Fishburne, Keri Russell, Michelle Monaghan gibi isimlerin rol aldığı Görevimiz Tehlike 3 ATV’de olacak.

Yönetmen: J. J. Abrams
Yapım Yılı: 2005
Türü: Aksiyon / Macera
Oyuncular: Tom Cruise, Ving Rhames, Kenneth Branagh, Philip Seymour Hoffman, Laurence Fishburne, Keri Russell, Michelle Monaghan

Bakmadan Geçme: Otoyol Cehennemi: Altüst National Geopgraphic’te

Konusu: Gizli ajan Ethan Hunt maceraya geri dönerken, bugüne kadar karşılaştığı en amansız rakibini de yanında getirdi. Hunt ile ekibi bugüne kadar izini kimsenin takip edemediği silah satıcısı ve bilgi sağlayıcısı Owen Davian’a karşı zor bir göreve soyunuyor. 60’ların ünlü dizisinden günümüze kadar popülaritesini kaybetmeyen Görevimiz Tehlike’nin beyazperdedeki üçüncü macerasında yönetmen koltuğunu J.J. Abrams devraldı. Lost ve Alias dizilerini yaratarak TV dünyasında büyük sükse yapan, kendine has ciddi sayıda bir hayran kitlesine sahip Abrams’ın beyazperdeye attığı bu dev adımı heyecanla karşılamamak mümkün değil. Üstüne üstlük genç yönetmen arkasına Tom Cruise gibi bir starla, Capote ’yle, uzun yıllardır hak ettiği Oscar’a kavuşan Philip Seymour Hoffman’ı da almış durumda.