James Gunn’ın kovulmasının ardından ortalık fazlasıyla karışmıştı. Senaryoyla ilgili ortaya çıkan bu bilgiler daha da karıştıracak gibi gözüküyor.

Bildiğiniz gibi Disney James Gunn’ı uzun yıllar önce attığı şiddet ve pedofili içerikli sosyal medya paylaşımlardan dolayı kovmuştu. Bu olay da büyük ses getirmişti. Hayranlar her ne kadar James Gunn’ın kovulmaması için uğraştıysa da Disney net davranmıştı. Daha sonra da Disney’in James Gunn’ın senaryosunu kullanmak istediğini ama onunla çalışmak istemediğini duymuştuk. Böylelikle Guardians of the Galaxy 3 çok fazla ertelenmeyecek veya iptal edilmeyecek şeklinde yorumladık bu durumu da.

Şimdi de bu senaryoya ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Slash Film’den Peter Sciretta bu senaryonun fazlasıyla etkileyici olduğunu ve okuyanların ağladığını söyledi.

“Eğer James Gunn’ın Guardians 3 senaryosunu okumuş iki ayrı kişiyle bir şekilde konuşabilseydim, bu iki kişi de bana senaryonun onları ağlattığını söylerdi. Sanırım daha fazla konuşmamalıyım.”

Kesinlikle ilgi  çekici bir açıklama. James Gunn’ın başarılı bir hikaye anlatıcısı olduğunu biliyoruz. Ancak bu kadar kesin bir yorumun şaşırttığını söylememiz gerekir. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Okumadan Geçme: Batman vs Robin – Tüm Savaşlar