Marvel’ın yönetmensiz kalan projesi Guardians of the Galaxy 3 cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Filmi devralacak isim yakında netleşebilir.

Eğer çizgi roman uyarlamalarını yakından takip ediyorsanız, James Gunn’ın seneler önce attığı tweetlerden dolayı kovulduğunu biliyorsunuzdur. Marvel bu gelişmenin ardından üçüncü Guardians of the Galaxy filmini askıya almıştı. Hazır olan senaryo kullanılacak mı, onu bile bilmiyoruz. Fakat Marvel stüdyolarının Guardians of the Galaxy 3 için Adam McKay ile görüştüğü ortaya çıktı. Anchorman ile tanınan yönetmen bu söylentileri doğruladı. Süreci şu sözlerle özetledi:

“Film hakkında biraz konuştuk. Aslında The Inhumans için iletişim halindeydik. O zamandan beri zaman zaman iletişim kuruyoruz. Kevin Feige gerçekten harika. Ben Marvel genel olarak şahane işler çıkartıyor.”

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame Teorilerini Çöpe Atan Açıklama

Bu sözler sayesinde anlıyoruz ki Marvel ve Adam McKay arasında devamlı bir iletişim söz konusu. Eğer taraflar anlaşma sağlarsa Guardians of the Galaxy 3’ün yeni yönetmeni o olabilir. Fakat Adam McKay’i gelecekte farklı bir projenin kamera arkasın görmemiz de mümkün.