DC çizgi romanlarından uyarlanan ve çekimleri devam eden Birds of Prey filminden ilk görüntüler sonunda ortaya çıktı. Bu sayede Harley Quinn’in yeni tarzı ve diğer karakterlerin nasıl göründüğü de netlik kazandı.

Tam ismi Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) olan DC projesiyle birlikte Black Canary ve Huntress gibi karakterler sinemaya aktarılacak. Suicide Squad ile gönüllerde taht kuran Margot Robbie’nin Harley Quinn’i de beyaz perdeye geri dönecek. Açıkçası filmin tam olarak neyi konu edeceğini biz de bilmiyoruz. DC çizgi romanlarında Birds of Prey ekibi bulunuyor fakat bu ekipte Harley Quinn yer almıyor. Üstelik filmin tam adına bakarsak kahramanımız hikayede oldukça önemli bir rol üstleniyor.

Bakmadan Geçme: Wonder Woman’ın Yönetmenden Justice League 2 Açıklaması

Paylaşılan tanıtımda Harley Quinn kısa saçları ve Suicide Squad’dan çok farklı kostümüyle dikkat çekiyor. Üstündekiler kostümden çok parti kıyafetlerini andırıyor. Black Canary sarışın değil kumral. Huntress’in kostümü fena durmuyor. Ewan McGregor ise henüz Black Mask’e dönüşmemiş. Roman Sionis haliyle karşımıza çıkıyor gibi duruyor.

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) filmi 7 Şubat 2020’de vizyona girecek. Büyük ihtimalle bu tanıtımdakiler karakterlerin son hali olmayacak. Yine de paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video