Ortaya çıkan yeni bilgiye göre DCEU’nun Superman’i Henry Cavill kontratında kalan son filmi tamamlamış ve artık serbest kalmış durumda.

Son dönemlerde Henry Cavill ile ilgili birçok söylenti ortaya çıktı. Sayısız dramanın ardından ComicBook Nation isimli podcastte bugüne kadarki en ilgi çekici ve bir o kadar da şaşırtıcı söylenti dile getirildi. Bu podcaste katılan Jim Viscardi, Henry Cavill’ın Shazam filmindeki sahnesini çektiğini ve eğer bu sahne filmde kullanılırsa Cavill’ın kontratını tamamlayacağını iddia etti. Bu söylentiden sadece birkaç günce Shazam filminde Superman cameosu olacağı söylentisi ortaya çıkmıştı. Her şey fazlasıyla birbirine uyumlu gözüküyor.

Okumadan Geçme: Chris Pratt Batman Söylentileri Hakkında Konuştu

Açıkçası Henry Cavill ve Superman söylentileri işin içinden çıkılmaz noktaya ulaştı. Warner Bros ve Cavill arasında soğuk savaş yaşanıyor olabilir. Her iki taraf da isteklerini yaptırmaya çalışıyor olabilir. Ama şöyle durup durumu değerlendirdiğimiz zaman Henry Cavill’ın Warner Bros ile çalışması şu noktadan sonra pek mümkün olmayacakmış gibi gözüküyor.