Wolverine ile özdeşleşen ve tekrar aynı role dönmesini istediğimiz Hugh Jackman görünüşe göre yeni maceralara yelken açmak istiyor.

Hugh Jackman dediğimiz zaman aklımıza tek bir süper kahraman geliyor. O da tabii ki Wolverine. 17 yıllık Wolverine başarılı kariyerinin ardından aksini düşünmek de garip olurdu. Ama görünen o ki Hugh Jackman Wolverine konusunu kapatmış. Hem de baya net bir şekilde. MTV’ye konuşan ünlü oyuncu yeni süper kahraman rollerine açık olduğunu açıkça belirtti. Kendisine başka bir süper kahraman olup olmayacağı soruldu ve çok net bir cevap aldık.

“Evet, böyle bir şeye açığım tabii ki. Yani ben bu karakterleri süper kahraman olarak görmedim asla. Logan’ı canlandırdığım dönemde bile X-Men ya da çizgi romanlar hakkında çok bilgili değildim. Ama hepsinin harika karakterler olduğunu düşünüyordum. Hepsinin bir kusuru vardı. Yani inanılmaz yetenekleri var tabii ki ama hiçbiri mükemmel değil. Filmler de bunun hakkındaydı zaten. Bu nedenle insanlar bağ kurabiliyor bu karakterlerle.”

İleride ne olur bilinmez ama Hugh Jackman cephesinden yeşil ışık geldi. Siz hangi süper kahramanı kendisine yakıştırıyorsunuz? Benim aklıma Reed Richards ve Hal Jordan geldi. İkisi de gayet güzel olurdu açıkçası.

Okumadan Geçme: Marvel’ın Yeni Dizisi Guardians of the Galaxy’ye İşaret Ediyor