Son dönemlerde Ryan Reynolds’ın da çabasıyla birlikte Wolverine ve Hugh Jackman’ın adını sık duyar olmuştuk. Ancak, bu olasılık ortadan kalktı.

Wolverine ile özdeşleşen Hugh Jackman, MTV için verdiği röportajda bu role geri dönmeyeceğini çok ama çok açık bir şekilde belirtti. Böylelikle Hugh Jackman ve Ryan Reynolds’ın da Wolverine & Deadpool olarak bir araya gelmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Hugh Jackman’ın bu role artık dönmeye pek niyeti yok.

“Şu ana kadar gördüğünüz en mükemmel partiye katıldığınızı hayal edin. Bir süredir de bu partide dans ediyorsunuz. Ardından da bu kadar yeter, gitme zamanı geldi diye düşünüyorsunuz. Eğer daha fazla kalırsam işler çirkinleşebilir durumundasınız. Yani gitme zaman geldi.

Tam çıkıp gitmişken de biri sizi çağırıyor geri gelmeniz için çünkü Michael Jackson çalıyor! Siz aslında Michael Jackson’ı seviyorsunuz ama en sonunda oradan ayrılıp yatağınıza dönüyorsunuz.”

Evet, biraz metaforla dolu bir açıklama olmuş ama fazlasıya net. Hugh Jackman partiden ayrılıp evine dönmüş, yatağına girmiş durumda. Orayı da terk etmeye niyetli durmuyor. Eh, n’apalım.

Okumadan Geçme: Avengers Infinity War’daki Alternatif Black Widow Kostümleri