X-Men sevenlerin en büyük hayallerinden biri belki Wolverine ve Deadpool’u yan yana görmek. Üstelik bu isimlerden birinin Ryan Reynolds olduğunu biliyoruz. Sevilen oyuncu Hugh Jackman’ı ikna etmek için büyük çaba harcıyor. Sonunda Jackman’dan bu konuyla ilgili açıklama geldi fakat sözleri pek umut vadetmiyor.

Good Morning America‘ya katılan ünlü oyuncuya Wolverine rolüyle beyaz perdeye dönme ve Deadpool ile izleyici karşısına çıkma ihtimali soruldu. Hugh Jackman da düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Ryan Reynolds’a çok ufak bir mesajım olabilir: Seni seviyorum adamım. Deadpool’u da seviyorum. Filmi seyretmek için sabırsızlanıyorum. En iyi arkadaşlarımdan birisin. Blake ve ailen de öyle. Ama artık geri adım atmanın zamanı geldi. Biraz elde edilmesi zoru oyna. Çok ısrar ediyorsun. Bu hiç seksi değil.”

Bakmadan Geçme: Deadpool’un Yaratıcısından Deadpool 2 Yorumu

Hugh Jackman’ın bu şakalı yanıtından anlıyoruz ki onun Deadpool için bile olsa Wolverine rolüne geri dönmeye niyeti yok. Bakalım yakın gelecekte Disney ve 20th Century Fox birleşmesi fikrini değiştirmeye yarayacak mı?