Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo genelde ağzını tutamamasıyla tanınıyor. Marvel stüdyolarının bu sorun için aldığı Avengers Endgame önlemleri ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Mark Ruffalo gizli tutması gereken detayları saklama konusunda pek başarılı değil. Hatta son olarak Thor Ragnarok’un ön gösteriminde yanlışlıkla Instagram canlı yayını açarak herkesi şaşırtmıştı. Marvel stüdyoları Avengers Endgame konusunda Mark Ruffalo’ya özel önlemler aldı. Bu durumu Ruffalo şu sözlerle özetledi:

“Avengers Endgame için beş farklı final sahnesi çektik. Senaryonun tamamını okumama müsade etmediler. Niye böyle yaptıklarını bilmiyorum. Bana verilen senaryoda saçma sapan sahneler vardı. Mesela Captain America evleniyordu.”

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame Filminden İlk Sahne Paylaşıldı

Görünen o ki Marvel Tom Holland için aldıkları önlemleri Mark Ruffalo’ya da uygulamış. Ne kadar az bilirse o kadar az sızdırabilir mantığı benimsenmiş. Öte yandan Mark Ruffalo’nun soruyu kendi açıklamasının içinde gizli. Oyuncu kendisine verilen sahne senaryodan bile bahsetmeden duramıyor. Ona asıl hikayeye dair net bilgi vermemek kesinlike doğru karar.