Marvel büyük merakla beklenen Avengers Endgame filmi için yeni bir fragman paylaştı. Bu tanıtım olabildiğince az görüntü içermesine rağmen büyük heyecan yaratmayı başarıyor.

Captain Marvel filminin vizyona girmesiyle birlikte sıra Avengers Endgame’e geldi. Marvel stüdyoları beklemediğimiz bir anda yeni fragman paylaşarak büyük şaşkınlık yarattı. Bu fragman genel olarak geçmişe odaklanıyor. Geçmişle günümüz arasında bir paralellik kurmaya çalışıyor. Aynı zamanda kahramanlarımızın uzun süren yolculuğunu da gözler önüne seriyor. Fragmanın sadece yarısı yeni görüntülerden oluşmasına rağmen büyük heyecan uyandırıyor. Örneğin Iron Man ve Nebula’nın bir şekilde dünyaya dönmeyi başardığını görüyoruz. Böylece Tony Stark’ın kurtuluşu soru işareti olmaktan çıkıyor. Ayrıca uzun zamandır konuşulan yeni Avengers kostümlerini sonunda görüyoruz. Bu sızıntıların doğru olduğu anlaşılıyor. Bununla birlikte sonunda Captain Marvel Avengers ekibine dahil oluyor.

Bakmadan Geçme: Tesseract’ın Marvel Sinematik Evreni Yolculuğu

Russo kardeşlerin yönettiği Avengers Endgame filmi 26 Nisan’da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan son fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video