Iron Man dünyasının önemli isimlerinden Pepper Potts’a hayat veren Gwyneth Paltrow, Avengers Endgame sonrasında emekli olmak istediğini açıkladı.

Gwyneth Paltrow Variety‘e verdiği röportajda Marvel Sinematik Evreni’ne dair düşüncelerini ve gelecek planlarını açıkladı. Böylece onun Avengers Endgame sonrasında emekli olma isteği ortaya çıkmış oldu. Sevilen oyuncu planlarını şu sözlerle özetledi:

“Bana sorarsanız artık zırh giymek için yaşlandığımı düşünüyorum. Tüm bunları yaptığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü beni ikna etmeleri gerekmişti. Iron Man filminin yönetmeni Jon Favreau ile arkadaşdık. Iron Man’i çekmek çok keyifli bir tecrübeydi. Ardından bu filmin hayranlar için giderek daha önemli hale gelişine şahit olmak da çok güzeldi. İnsanlar çektiğimiz filmleri bu kadar ilgiyle takip ettiği için çok şanslı hissediyorum. Eğer ileride Marvel ‘bir günlüğüne gelmen mümkün mü?’ diye sorarsa elbette evet derim. Bana ihtiyaçları olduğu zaman asla geri çevireceğimi sanmıyorum.”

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame Kuantum Evreni Teorisi Kesinlik Kazandı

Böylece Gwyneth Paltrow’un Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğine yer almayacağı netlik kazanmış oluyor. Pepper Potts’un yokluğu nasıl açıklanacak, Avengers Endgame’in finali ardından bu veda mantıklı bir hal alacak mı, işte tüm bunları zaman gösterecek.