Disney ile yollarının ayrılmasının ardından Warner Bros’un Suicide Squad’un başına getirdiği James Gunn’ın yeni ekibi yavaş yavaş şekilleniyor.

Margot Robbie’nin canlandırdığı Harley Quinn karakterinin James Gunn’ın Suicide Squad filminde yer alacağının ortaya çıkmasının ardından şimdi de ilk ayrılık haberi geldi. Variety’nin haberine göre DCEU’da Deadshot olarak karşımıza gelen Will Smith, programındaki çakışmalardan dolayı James Gunn’ın Suicide Squad filminde yer almayacak. Böylelikle sıfırlanan Suicide Squad ekibinde Will Smith’in olmayacağı kesinleşti. Ancak, Deadshot için başka aktör bulunur mu bilmiyoruz. Ne Will Smith ne de Warner Bros cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Bakmadan Geçme: X-Men New Mutants’ın Yıldızından Kafa Karıştıran Açıklama

Açıkçası bu tarz haberleri daha çok göreceğiz gibi duruyor. Warner DCEU’yu sıfırlamaya başladı. Önce James Gunn Suicide Squad’ı sıfırladı, ardından Ezra Miller multiverse yani çoklu evren olduğunu ve karakterlerin farklı versiyonlarının olabileceğini söyledi. Snyderverse dönemi ayrı bir evren olarak ele alınıp, Aquaman ve sonrası ana evren olarak kalacak gibi gözüküyor.