Aquaman filminin kamera arkasına geçen James Wan ikinci film için geri dönmeyi planlıyor mu? Maalesef bu sorunun henüz net bir yanıtı yok.

Bildiğiniz gibi Aquaman, Çin’de vizyona girdi ve gişede oldukça hızlı bir başlangıç yaptı. Filmin vizyona girmediği bölgelerden gelen yorumlar da hiç fena değil. Tüm bu bilgiler ışığında Warner Bros’un olumsuz gidişatı az da olsa kırmayı başardığını söyleyebiliriz. İşte tam da bu yüzden Aquaman 2’nin gelip gelmeyeceği konuşuluyor. Daha önce filmin başrol oyuncusu olan Jason Momoa devam filmine dair fikirleri olduğunu açıklamıştı. Variety ise Aquaman filminin kırmızı halısında James Wan ile konuştu. Yönetmene “Kaç Aquaman filmini yönetmek için imza attın?” diye soruldu. O da “Bu imza attığım tek proje. Daha Aquaman vizyona girmeden devam filmlerini konuşmaya başlamayalım.” diyerek yanıt verdi.

Bakmadan Geçme: Aquaman: Kraliçe Atlanna Dövüş Sahnesinde Döktürüyor

James Wan’ın bu cevabından Aquaman 2 için belirsizliğin devam ettiğini anlıyoruz. Birinci film beklenen başarıyı elde edebilirse Aquaman 2 görüşmeleri de başlayacak.