Bir dönem aksiyon ve düş filmlerinin aranan ismi Jean-Claude Van Damme beyaz perdeye dönüyor. Zor Hedef, Kan Sporu, Özgürlük Savaşçısı ve Çöl Ateşi gibi filmlerle yıldızlaşan Belçikalı aktörün baş rolünü üstlendiği suç ve gerilim filmi We Die Young‘ın ilk fragmanı yayınlandı.

Amerika’da 1 Mart tarihinde vizyona gireceği açıklanan filmin konusu ise şöyle: Acımasız uyuşturucu baronu Rincon (David Castaneda) ve MS-13 isimli çetesi, 10 yaşındaki Miguel’i (Nicholas Sean Johnny) getir götür işleri için yanına alır. Miguel’in 14 yaşındaki abisi Lucas (Elijah Rodriguez), kardeşini korumak ve kendi izlediği kötü yola girmesine engel olmak için elinden geleni yapar. Uyuşturucu baronundan kaçmaya başlayan çocukların yolu Afganistan gazisi Daniel (Jean-Claude Van Damme) ile kesişir. Daniel çocukları koruyup uyuşturucu baronundan intikam almalarına yardım eder.

Bakmadan Geçme: Henry Cavill’ın Görevimiz Tehlike Macerası Devam Edecek mi?

Filmin oyuncu kadrosunda Elijah Rodriguez, Joana Metrass, Jacob Scipio, Uriel Emil, Nicholas Sean Johnny, Joseph Long ve David Castaneda gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise Lior Geller üstleniyor. Filmin ülkemiz için vizyon tarihi henüz belli değil.

VIDEO