Jessica Chastain Poison Ivy

DC’nin kadın kötülerini tek bir filmde toplayacak olan Gotham City Sirens’da Poison Ivy’yi de izleme fırsatımız olacak.. Son açıklamalarına bakılırsa Jessica Chastain de bu role aday olmuş gibi duruyor.

Bildiğiniz gibi 2016 sonunda Gotham City Sirens projesi ilk defa duyurulmuş ve Margot Robbie’nin bir kez daha Harley Quinn olarak karşımıza geleceği doğrulanmıştı. Bu yapımda yer alacak Poison Ivy, Catwoman gibi karakterleri kimlerin oynayacağı da o zamandan bu zamana kadar henüz belli olmadı. Birkaç söylenti dışında pek bilgi alamadığımız bu filmle ilgili de hayranların akıllarında bazı isimler var. Poison Ivy için hayranların belki de ilk tercihlerinden biri de Jessica Chastain. Bu şekilde düşünen CinemaBlend de, ünlü oyuncu ile yaptığı röportajda Poisyon Ivy rolü için neler düşündüğünü sordu.

“Klişelerden uzak, güçlü ve dinamik karakterlerle her zaman ilgiliyim. Özellikle bir obje gibi yansıtılmayan kadın karakterleri beğeniyorum. Bu açıdan bakınca da Poison Ivy benzer şekilde olursa tabii ki oynamak isterim.” diyerek bu karakteri canlandırabileceğini açıkça bir şekilde söylemiş oldu.

Poison Ivy rolü konusunda daha önce Megan Fox söylentisi çıkmış ancak ne oyuncudan ne de stüdyo tarafından bir açıklama yapılmamıştı. Çıkan bu söylentilere göre Megan Fox, Harley Quinn çizgi romanlarını internetten sipariş etmişti. Sipariş edilen bu çizgi roman sayıları ise #14, #17 ve #38. Yani Poison Ivy ve Harley Quinn ilişkisini gördüğümüz ilk sayılar! Bu durum da doğal olarak söylentileri ateşlemişti.

Bu durumda Poison Ivy rolü için Megan Fox’la birlikte Jessica Chastain de olasılıklar arasında yer almaya başladı. Sizce hangi kadın oyuncu bu karaktere hayat vermeli? Jessica Chastain, Poison Ivy rolünde nasıl olurdu?