Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen karakterlerinden Captain America’ya Avengers Endgame ile veda edebiliriz. Üstelik şimdiden bu karaktere yeni bir talip çıktı.

Eski WWE yıldızı, yeni oyuncu John Cena yakında Bumblebee filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen isim filmin tanıtım çalışmaları sırasında sayısız röportaj veriyor. Bu röportajlardan birinde Captain America karakteri gündeme geldi. John Cena ise bu karakteri canlandırmaya sıcak baktığını şu sözlerle ifade etti:

“Eğer insanlar Captain America’yı izliyor ve dinliyorsa, bu karakteri canlandırmak isterim. Kesinlikle isterim. İyi bir Captain America olacağıma inanıyorum. Çoktan herkesin çocukluğunu mahvettim. Daha kötüsü olabileceğini sanmıyorum.”

Bakmadan Geçme: Marvel’ın Askıya Aldığı Guardians of the Galaxy 3’ün Son Durumu

John Cena’nın istekli olmasını anlıyoruz ancak ondan kesinlikle iyi bir Captain America çıkacağını sanmıyoruz. Chris Evans bu rolle özdeşleşmeyi başardı. Eğer başka biri bu ismi devralacaksa en azından Sam Wilson veya Bucky Barnes olmalı ki, bu mirasın ne anlama geldiğini iyi bilen biri olsun.