Deadpool 2 filminde Cable ile karşımıza gelmeye hazırlanan Josh Brolin, Cable’ın hikayesinin birden fazla filmde anlatılacağını söyledi. Önümüzdeki uzun yıllar boyunca Cable ve tabii ki Deadpool’u izleyecek gibi duruyoruz!

Aslında X-Men evreni her yeni filmle biraz daha genişliyor. Sadece X-Men filmleriyle değil, New Mutants olsun, Deadpool olsun her biri bu evrene yeni bir şeyler katıyor. Deadpool ile birlikte X-Force’un da geleceğini biliyoruz önümüzdeki dönemlerde. Josh Brolin ise önümüzdeki dönemlerde Cable’ın hikayesinin anlatılacağı dört adet film olacağını söyledi. Dört! Kesinlikle büyük bir rakam bu. Empire’a konuşan Brolin’in tam olarak neler söylediğine gelin bir bakalım.

Cable’ın hikayesini dört film olarak anlatmayı düşünüyoruz. Cable’ı tek bir hikaye olarak düşünmeye çalıştık, sadece bu filmde değil genel olarak dört filme yayılmış bir şekilde. Bu da benim için aslında durumu çok daha eğlenceli bir hale getirdi. Her ne kadar kişisel olarak serileri sevmesem de, Thanos’u bu kadar harika yapan şey burdu. Sonu olan bir hikaye ve bunu da sevdim.

Deadpool 2 filminden sonra üç film daha izleyeceğiz Cable’ı gördüğümüz. Deadpool 3 olacağına sanırım şu noktada kesin gözüyle bakabiliriz. Eh bir de X-Force filmi olacak. Etti iki. Geriye kalan son filmin de X-Force tarzı çok sayıda karakterin olacağı bir film olarak düşünüyorum ben şahsen. Hem Disney/Fox birleşmesini de düşününce belki başka X-Men üyelerini bile görebiliriz.

Okumadan Geçme: Cable’ın Belindeki Oyuncak Ayı Ne Anlama Geliyor