Justice League’in kafamızda soru işareti yaratan detaylarından biri sonunda açıklığa kavuştu. Superman’in kesilmiş sahnesi taşların yerine oturmasına yardımcı oluyor.

Hatırlarsanız daha Justice League’in çekimleri başlamadan önce Superman’in siyah kostümle izleyici karşısına çıkmasını bekliyorduk. Bunun en önemli nedeni ise Henry Cavill’ın Instagram paylaşımı olmuştu. Aradan geçen zamanın ardından bu beklentimizin boşa çıkacağı anlaşıldı. Sıra ortaya çıkan sonucu izlemeye geldiğinde ise hayata döndürülen Superman’in yeni kostümünü nereden bulduğunu sorgulamaya başladık. Batman v Superman’in sonunda zarar gören kostüm gitmiş, daha canlı ve parlak bir kıyafet gelmişti.

Geçmişten Günümüze Superman Tarihini Anlatan Efsane Seriler

İşte hikaye akışındaki tutarsızlığı ortadan kaldıran silinmiş bir sahne gün yüzüne çıktı. Burada Fortress of Solitude’a gidişini görüyoruz. Klasikleşen kostümünün farklı versiyonları yer alıyor. Bunlardan biri de tamamen siyah kostüm oluyor. Fakat kahramanımız ona değil, umut vadeden renkli versiyona yöneliyor. Bahsettiğimiz bu sahneyi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO