Justice League filminin vizyona girdiği dönemde Henry Cavill’ın bıyığı büyük olay olmuştu. Aradan geçen zamanın ardından bıyıklı Superman ortaya çıktı.

Kısaca özet geçmek gerekirse Henry Cavill geçtiğimiz sene hem Justice League hem de Görevimiz Tehlike 6’da rol aldı. Görevimiz Tehlike 6’nın kötüsü olarak bıyık bırakması gerekiyordu. Fakat Justice League filminin yeniden çekimleri için geri çağrıldığında Universal stüdyolarıyla olan sözleşmesi gereğinde bıyıklarını kesemedi. Warner Bros. stüdyoları da bu probleme görsel efektler yardımıyla çözüm bulmaya çalıştı. Ortaya çıkan sonuç ise gözleri kanatacak türden oldu. Buna rağmen film Superman’e yapılan yeni suratla vizyona girdi. Bunca zamandır Superman’in görsel efektlerden önce nasıl göründüğünü merak ediyorduk. Chris Jenkins’in işlerini gözler önüne seren internet sayfasındaki görselle birlikte bıyıklı Superman merakımız son buldu.

Bakmadan Geçme: Aquaman Ekibinin İtalya Problemine Çözümü

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi bıyıklı Superman oldukça enteresan görünüyor. Bıyığın tarzından dolayı biraz “baba Superman” olmuş da diyebiliriz.