Avengers 4’ten sonra Marvel’ın geleceği hala belirsiz. Tam anlamıyla her şey olabilir. Böyle bir ortamda peki kadın Thor filmi çekilir mi?

Bildiğiniz gibi Marvel Sinematik Evreni Avengers: Infinity War ve Avengers 4 ile 4. Evre’ye ulaşacak. Bunun sonucunda da birçok karaktere veda edebiliriz. Yine benzer şekilde birçok oyuncu da sözleşmelerinin sonuna gelecek. Bir yandan da ilerleyen bir çizgi roman evreni var. Hal böyle olunca da 4. Evre’den sonra belki de yeni kahramanlar beyaz perdedeki yerini alacak. Belki de kadın Thor sinematik evrene dahil olabilir.

Çizgi romanların sonsuz değişimi elbet sinematik evreni de vuracak. Ünlü oyuncu Karl Urban da benzer şekilde düşünüyor olacak ki Thor’un artık değişmesi gerektiğine hatta kadın Thor olması gerektiğine inanıyor. MFR için yaptığı röportajda kadın Thor filmi hakkında konuştu.

Bence artık zamanı geldi de geçiyor bile. Böyle bir filmi de izlemek isterim zaten.

Çizgi romanı takip edenler iyi bilecektir. Birçok süper kahraman bu görevlerini yeni nesle ya da başkalarına bırakıyor. Örneğin Sam Wilson uzunca bir süre Captain America olmuştu. Yine benzer şekilde Riri Williams Tony Stark’ın rolünü üstlenmişti. Thor için de durum farklı değil. Mjolnir’e kim sahipse “Thor” sıfatını o alıyor sonuçta. Mevcut Thor olan Odinson da çizgi romanlarda Mjolnir’e layık olmadığını için onu kaldıramamıştı. Jane Foster ise Mjolnir’i kaldırabilmiş ve “the Might Thor” çizgi roman serisinde kendisini okumuştur.