Harley Quinn’in beyzbol sopası Harley Quinn Smith ile emin ellerde!

Yönetmen ve çizgi roman hayranı Kevin Smith, kızı Harley Quinn Smith‘i sevinç gözyaşlarına boğdu.

Clerks, Dogma, Jay and Silent Bob, Zack and Miri Make a Porno gibi filmlerin yönetmeni olan Kevin Smith, özellikle büyük bir çizgi roman hayranı oluşuyla tanınıyor. Daha önce bu tarz projelerde çalışan, çizgi roman dahi yazan ünlü yönetmen kızının ismini de DC çizgi romanlarındaki bir karakterden, Harley Quinn‘den almıştı. Şimdilerde 17 yaşında olan bu genç kız tıpkı babası gibi çizgi romanlara düşkünlüğüyle dikkat çekiyor. Önümüzdeki aylarda Yoga Hosers filmiyle karşımıza çıkacak olan genç kıza babası büyük bir sürpriz yaptı. Kevin Smith, Margot Robbie‘nin Suicide Squad filminde kullandığı beyzbol sopasını kızına hediye etti. Smith, bu gelişmeyi Facebook sayfasında paylaştığı bir fotoğrafla birlikte duyurdu.
Margot Robbie‘nin beyzbol sopası ona Warner Bros. tarafından verildi. Bunun sebebi de The CW kanalındaki Dawn of Justice League televizyon özel yayınını sunmasıydı. O da aldığı bu özel hediyeyi kızına verdiğini, Harley‘nin büyük bir çizgi roman hayranı olduğunu, bu yüzden de hediyeyi gördüğünde gözyaşlarına boğulduğunu dile getirdi. Onun bu ilgisinin sadece isminden kaynaklanmadığını, direkt olarak DNA’sında olduğunu, sevinçle iki saat boyunca ağladığını da sözlerine ekledi.

Harley Quinn Smith, yakın zamanda Kevin Smith‘in yeni filmi Yoga Hosers ile daha büyük rollere adım atacak. Ona Johnny Depp ve kızı Lily-Rose Depp eşlik edecek. Filmin ilk gösterimi Sundance Film Festivali‘nde gerçekleştirildi. Yoga Hosers‘ın vizyon tarihiyse henüz belli değil.