Geçtiğimiz yılın en çok konuşululan Netflix yapımlarından olan La Casa de Papel‘in yeni sezon çekimlerinden bir video sızdırıldı. Dizinin üçüncü sezonu için dış mekanda yapılan bir çekim esnasında set görevlisi olmayan kişilerin çektiği videolar internete yayıldı.

Dizi, ikinci sezonun sonunda hikayesini tamamlamış gibi görünse de sürpriz bir şekilde yeni bir sezon daha çekileceği açıklanmıştı. Hatırlayacağınız üzere ülkemizde bile yeni sezona dair teoriler üretilmişti. Diziye İstanbul adında bir karakterin gireceği ve bu rolü de Nesrin Cavadzade‘nin üstleneceği uzun süre konuşulmuştu.

Bakmadan Geçme: Vikings 6. Sezonun Ardından Vedaya Hazır

Ne yazık ki beklediğimiz gelişmeler yaşanmamış, Netflix’in yayınladığı üçüncü sezon resmi tanıtımında Cavadzade yer almamıştı. O günden beri projeyle ilgili büyük bir gizlilik hakimken bu sabah saatlerinde çekimler sırasında kaydedilen bir video sızdırıldı. Bu video dizi hayranlarının teorilerini doğrular bir nitelik taşıyor. Sezon finalinde acı bir şekilde can verdiğini gördüğümüz Berlin ile Profesör buluşup birbirlerine sarılıyor.

İki büyük teori için de uygun olan bu görüntüler aynı soruları akıllara getiriyor. Bu sezonda, soygundan öncesine mi gideceğiz? Yoksa Berlin zırhlı bir şekilde korunduğu için ölümden kurtuldu mu? Resmi tanıtımda da boy gösteren Berlin’in akıbeti ve hikayenin yeni gidişatı ile ilgili bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Video

 

View this post on Instagram

 

La Casa De Papel seizoen 3 is in de maak❗️ #tag #massaal #tagjevrienden

A post shared by TypischMarokkaans| 🔜 20K 🇲🇦 (@typischmarokkaans) on