Hem Hugh Jackman’ın son kez Wolverine’i canlandırması hem de başarılı bir film olmasından dolayı adını sıkça andığımız Logan için Honest Trailer hazırlandı.

Honest Trailer videoları uzun zamandır interneti aktif olarak kullananların aşina olduğu bir format haline geldi. İçerikleri Youtube üzerinden paylaşan ScreenJunkies, Türkçe’ye “Dürüst Fragman” olarak çevirilebilecek bu videolarıyla ilgi çekmeyi sürdürüyor. Burada genellikle popüler olan filmlere farklı türde bir tanıtım hazırlanıyor. Normalde fragmanlarda dile getirilmeyen gerçekler, yapımın eksileri ve artıları ele alınıyor. Videolar benzetmeler, kelime şakaları ve keyifli bir üslupla bezeniyor.

Logan’ın Honest Trailer’ı ise diğerlerinden biraz farklı bir yapıya sahip. Oldukça duygusal ve başarılı bir yapım olmasından ötürü eleştirecek pek fazla bir şey bulamıyorlar. Bu noktada Deadpool’un yardımını istiyorlar. Fakat Deadpool bu filmin Oscar’a aday gösterilmesi gerektiğini söyleyerek onlara malzeme vermiyor. 200. Honest Trailer olma özelliğine sahip olan bu video Ryan Reynolds’ın seslendirmesiyle şenleniyor.

Logan’ın başarılı Honest Trailer’ını haberimizin başında bulabilirsiniz.