Marvel dünyasının sevilen kahramanlarından Loki yakında dizisiyle boy göstermeye hazırlanıyor. Bu dizide Tom Hiddleston’ın rol alacağı kesinlik kazandı.

Disney çok yakında Netflix’e rakip olacak bir internet platformuyla karşımıza çıkacak. İsminin Disney+ olacağı açıklanan bu platformda yeni Marvel dizileri de göreceğiz. Bunlardan biri Loki’nin etrafında şekillenecek. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan bu dizi projeyi Marvel hayranları arasında büyük heyecan yaratmıştı. Fakat karakterin güncel halini mi yoksa geçmişini mi göreceğimiz bilinmiyor. Şayet Loki’nin gençliğini ya da çocukluğunu ele alan bir dizi olursa başrol olarak Tom Hiddleston’ı görememe ihtimalimiz konuşuluyordu.Bu gizeme Disney stüdyolarından Alan Horn son verdi.

“Disney+’ta yer alacak projeleri ortaya sunulan fikrin kalitesi ve işin kendisi belirliyor. Örneğin Marvel stüdyoları için düşünülen birkaç proje var. Bu dizilerden biri Tom Hiddleston’ın canlandırdığı Loki etrafında şekillenecek.”

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame – Doctor Strange ve Ant-Man Teorisi

Alan Horn’un bu basit açıklamasıyla birlikte Tom Hiddleston’ı Loki dizisinde göreceğimiz kesinlik kazanmış oldu. Sırada dizinin konusunu öğrenmek var.