Son birkaç günde ortaya çıkan Man of Steel 2 söylentileri ve haberleri filmin içinde bulunduğu kaotik durumu gözler önüne seriyor.

Henry Cavill ve Warner Bros arasındaki sıkıntıları hepimiz biliyoruz. Bu sıkıntılar tüm hayranların hem fikir olduğu ve mükemmel bir Superman olduğunu düşündüğü Henry Cavill’ın bu rolden uzaklaşmasına sebebiyet verdi. Son birkaç gündür de ortaya art arda Man of Steel 2 ve Henry Cavill ile ilgili söylentiler çıkıyor. Sızıntı ve söylentileriyle ünlü Revenge of the Fans sitesi ilginç bir iddiada bulundu. Henry Cavill ve ekibinin Aquaman başarısının farkında olduğunu ve bu başarıyı kullanarak Man of Steel 2 için baskı kurmak istediğini belirtti. Daha önceki sorunları da ele alıp, Henry Cavill’ın “yapımcı listesinde yer alması, yönetmen seçiminde söz hakkı olması, senaryoda söz sahibi olması ve ücretine zam” gibi isteklerini yumuşatması gerektiğini öne sürdü.

Okumadan Geçme: Star Wars 9’un Adı Sızdırıldı mı?

Bu açıklamanın üstüne de Collider, belirttiğine göre Henry Cavill’ın ekibiyle temasa geçmiş ve bu iddiaları sormuş. Gelen cevap ise fazlasıyla net. Cavill’ın ekibi bu açıklamaları tamamen yanlış olduğunu belirtip ve doğru olmadığını duyurdu. Aynı zamanda Henry Cavill’ın Man of Steel 2’ye dönmesi için bu tarz talepleri olmadığını da söyledi.

Henry Cavill’ın ekibine açıkçası inanmak istiyorum. Ancak, ortaya o kadar çok söylenti çıktı ki, azıcık bile doğruluk payı olsa ortada ciddi bir sorun olduğunu söyleyebiliriz rahatlıkla. Siz ne düşünüyorsunuz peki bu konuda?