Harley Quinn ile büyük bir hayran kitlesi elde eden ve başarılı bir performans gösteren Margot Robbie, canlandırdığı bu karakterin yanına Poison Ivy’yi istiyor.

Suicide Squad filmiyle DCEU’ya giriş yapan Harley Quinn filme gelen olumsuz eleştirilere rağmen genel anlamda beğenilmişti. Margot Robbie de zaten bu karakteri fazlasıyla sahiplendi. Eh, Warner Bros da Harley’i bırakmaya hiç niyetli değil. Birds of Prey ve Suicide Squad 2 filmleri kesinlik kazanmış durumda. Birds of Prey ile ilgili hikaye artık belli. Suicide Squad 2 için daha herşey açıkta. Eh, bir de Joker/Harley Quinn film olasılığı da var sonuçta. Peki Harley’in yanında kimi görebiliriz? İşte Margot Robbie’nin bu soruya çok net bir cevabı var.

“Eğer çizgi romanları okuduysanız Poison Ivy ve Harley’in çok yakın bir ilişkisi olduğunu bilirsiniz. Bazı hikayelerde arkadaş olarak sunuldu bazı hikayelerde de çift olduklarını gördük. Ben de uğraşıyorum zaten, Poison Ivy’nin sinematik evrene dahil olması için çabalıyorum. Çizgi romanladaki Poison Ivy ve Harley ilişkisi favorileri bölümlerimden biri. Bunu da beyaz perdede ele almak istiyorum.”

Okumadan Geçme: Aquaman’in İlk Yorumları DC Bu Sefer Başardı Dedirtiyor

Benim ilk anda aklıma gelen hikaye mevcut çizgi romanlardaki Poison Ivy-Batman hikayesi oldu. Hem Harley Quinn, hem Superman, hem Batman hem de Catwoman var bu hikayede. Böyle bir hikaye kesinlikle beyaz perdede eğlenceli olacaktır.