Suicide Squad’da tanıştığımız Harley Quinn gönüllerde taht kurmayı başardı. Fakat Margot Robbie’nin karakteriyle ilgili ufak bir şikayeti var gibi görünüyor.

DC’nin geleceğinde fazlasıyla Harley Quinn yer alıyor desek, abartmış olmayız. Margot Robbie şimdiden birden fazla projede yer almak için imza atmış durumda. Fakat Harley’e dönüşümü sandığımız kadar kolay gerçekleşmiyor. O da bu süreçten az da olsa şikayetçi.

“Harley Quinn’e dönüşeceğim zaman, özellikle teninin büyük bir kısmı açıkta kalıyorsa, saç ve makyaj çalışmalarının bitmesi çok uzun sürüyor. Biliyorsunuz normalden beyaz bir teni ve sayısız dövmesi var. Eğer dışarıda çekim yapıyorsak, ceket bile giymediğim bir sahne çekilecekse, makyaj karavanında en az 20 dakikalık daha iş çıkmış oluyor.”

Bakmadan Geçme: Aquaman Wonder Woman’ı Tahtından İndirdi

Elbette Margot Robbie’nin burada bahsettiği 20 dakika minimum ekstra süreç. Yoksa onun Harley Quinn’e dönüşmesi çok daha fazla zaman alıyor. Pek çok oyuncunun da uzun süreç saç ve makyaj işlerinden bunaldığı biliniyor. Yani Margot Robbie bu konuda yalnız değil.