Mark Hamill, Twitter üzerinden yıllar önce Arnold Schwarzenegger’e verdiği tavsiyeyi paylaştı. Eh, Schwarzenegger iyi ki dinlememiş!

Arnold Schwarzenegger daha ünlü değilken, o dönemlerde ortalığı kasıp kavuran Mark Hamill’den tavsiye istemiş. Gayet normal bir durum. Ama verdiği tavsiye gerçekten hiç başarılı değilmiş. Aksine Schwarzenegger dinlese belki de bu noktada olamazmış. Gelin bakalım bu tavsiye neymiş.

“Arnold Schwarzenegger daha yeni başladığı dönemlerde bana tavsiye için gelmişti. Ben de ona daha fazla rol kapabilmesi için aksanını ortadan kaldırmasını ve soyadını değiştirmesini tavsiye ettim çünkü kimse söyleyemiyordu. O da bunların tam tersini yaptı ve en büyük yıldızlardan biri haline geldi.”

Eh aslında şöyle bir düşününce Mark Hamill Arnold Schwarzenegger ‘e genel şeyler söylemiş ve faydası olabilecek tavsiyede bulunmuş. Aksan özellikle kesinlikle rolleri azaltıyor. Birçok oyuncu aksanını kenara atıyor. Aklıma ilk anda gelen iki isim Yvonne Strahovski ve Margot Robbie. Hatta çoğu aktör ve aktris aksan konusunda eğitimler alıyor. Yani Hamill kesinlikle işe yarar bir şey söylemiş. Eh, Arnold Schwarzenegger dinlememiş ama şimdiki konumu muazzam. Nasıl bir çelişki böyle?! Kafam karıştı!

Okumadan Geçme: Venom Filmine Şiddet ve Korku Ayarı