Marvel Sinematik Evreni’nde Hulk ile özdeşleşen Mark Ruffalo, katıldığı programda Hulk vs Wolverine karşılaşmasını istediğini söyledi.

Sanırım her çizgi roman hayranının görmek isteyeceği karşılaşmalardan biridir Hulk vs Wolverine. Bir yanda tanrılara kafa tutan Hulk, diğer yanda ise adamantiyum pençeleri ve üstün iyileşme hızıyla Wolverine. The Marvelist podcastine katılan Ruffalo’ya Hulk’ın beyaz perdede kiminle bir araya gelmesini istersin sorusu soruldu. Ünlü oyuncunun cevabı Black Widow ile başlasa da sonunda ibre Wolverine’e döndü.

Her zaman için Bruce Banner-Black Widow bir araya gelebilir. Bu ikili iyi bir ekip olacaktır. Aynı zamanda Wolverine ve Hulk’ı da bir arada görmek çok harika olur. Hayranlar da zaten bu konuda hep konuşuyor.

Hugh’u da çok seviyorum. Onunla bir şeyler yapmak çok iyi olurdu. Eh o da yapmak isterse tabi. Hugh her zaman için Hulk vs Wolverine’in kesinlikle eğlenceli olacağını söylerdi.

Eh ben de Hulk vs Wolverine karşılaşmasını beyaz perdede izlemek isterim. Aslında Fox’un satın alınmasının ardından bu olasılık artık o kadar da uzak değil. Disney-Fox anlaşması tamamlandığı an Marvel Studios artık mutantları istediği gibi kullanabilecek.

Okumadan Geçme: Captain Marvel Gizli İstila’yı MCU’ya Getirebilir mi?