Mark Ruffalo’nun hayat verdiği Hulk’ı Thor 3: Ragnarok filminde göreceğimiz artık bir sır değil. Herkes Hulk’ın ne şekilde hikayeye dahil edileceğini merak ediyor. Yeşil kahramanımıza hayat veren Mark Ruffalo ilk kez bu konu hakkında açıklama yaptı.

E! oyuncuyla yaptığı bir röportajda ilgi uyandıran Ragnarok filmini sordu. Oyuncu “Henüz çekimlere başlamadım ancak hazırlıklara devam ediyorum. Bu yüzden oldukça heyecanlıyım. Oldukça havalı şeyler yapma şansımız olacak. Hulk’a ve Bruce Banner’a dair yeni şeyler göreceğiz. Elbette zavallı Thor’a dair de yeni şeyler olacak.” sözlerini sarf etti. Filme dair pek fazla ipucu vermemeye özen gösterdi ancak Marvel Stüdyoları’nın bu yeni filminde Planet of Hulk elementlerinin yer alacağı söyleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Wizard World’a katılan Chris Hemsworth de  “Çok eğlenceli olacak. Bunun şimdiye kadar gördüğümüzden farklı bir hikaye olacağını, birçok şeyin değişeceğini düşünüyorum. Eğer yönetmenimiz Taika Waititi’yi tanıyorsanız, onun şahane bir komedi yeteneğine sahip olduğunu biliyorsunuzdur. Yaptığı her şeye kendini de katıyor. Burada farklı bir Thor ve Loki var. Daha önce tecrübe etmediğimiz bir dünya göreceğiz. Bu yüzden de film çok keyifli olacak.” şeklinde konuşmuştu.

Merakla beklenen  Thor 3: Ragnarok filminde Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson ve Karl Urban gibi oyuncular rol alacak. Taika Waititi tarafından yönetilecek yapımın 3 Kasım 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.