Marvel ve Hulu güçlerini birleştiriyor! Bu birliktelikten de daha çok yetişkinlere hitap eden dört adet animasyon serisi çıktı!

Television Critics Association’ın düzenlediği basın toplantısında Marvel ve Hulu işbirliğine gittiğini resmi olarak duyurdu. Bu işbirliği de bize yapım olarak geri dönüyor. Toplamda dört adet animasyon serisi karşımıza gelecek. Bu animasyon serileri de M.O.D.O.K., Hit-Monkey, Tigra & Dazzler ve Howard the Duck olacak. Bu karakterlerden oluşan süper kahraman takımı da The Offenders adıyla karşımıza geliyor.

Okumadan Geçme: Avengers Endgame’den İlk Görsel

M.O.D.O.K. (Mental Organism Designed Only for Killing), egoist bir süper kötüyü ele alıyor. Ancak bu süper kötü çok büyük bir kafaya ve çok küçük bir vücuda sahip. Animasyon dizisi de M.O.D.O.K’un şeytaniliklerine odaklanacak.

O bir katil, o bir suçlu, o bir maymun, o bir Hit-Monkey! Bu animasyonda Amerikalı bir hayalet tarafından eğitilen Japon maymunun Tokyo yer altı dünyasındaki maceralarını izleyeceğiz. Karanlık ama bir o kadar da eğlenceli bir seri olacağı belirtiliyor.

Tigra & Dazzler da birbirinin en yakın arkadaşı olan ve süper güçlere sahip olan bu ikilinin diğer süper güçlü insanlar arasından sıyrılıp kendilerini kahraman olarak tanıtma çabalarını ele alacak.

Daha önce MCU’da da gördüğümüz Howard the Duck aynı alıştığımız gibi olacak. Asabi, öfkeli ama bir o kadar da zeki Howard kendi dünyasına dönmek için elinden gelen her şeyi yapacak.

Aynı zamanda belirtildiği üzere tüm bu karakterler The Offenders olarak bir araya gelecek ve dünyayı kurtaracak. Ancak, bu bir araya gelinmesiyle ilgili hiçbir detay paylaşılmadı.

Marvel kesinlikle ilginç bir çalışmaya imza atıyor. Hem animasyon serisi olması hem yetişkinlere hitap etmesi hem de kenarda köşede kalmış karakterleri ele almasıyla ilginç bir birleşim ortaya koymuş.