Marvel Avengers Endgame filminin fragmanlarıyla farklı bir taktik denemeye hazırlanıyor. Böylece hayranları daha da meraklandırmak mümkün olacak.

Son yıllarda Hollywood filmlerinin ortak bir özelliği var. O da çok fazla tanıtım paylaşılıyor olması. Her tanıtımda farklı görüntülere yer verebilmek adına filme dair heyecan uyandırıcı detaylar erkenden izleyicilerle paylaşılıyor. Bu durum da seyircilerin büyük bir kısmını rahatsız ediyor. Marvel stüdyolarının Avengers Endgame taktiği ise bunun tam tersi.

Bakmadan Geçme: Captain Marvel Filminde Nick Fury Gizemi Çözülecek

Avengers Infinity War heyecan uyandıran bir noktada bitti. Herkes kahramanların nasıl kurtulacağını merak ediyor. Marvel ise olabildiğince az detay paylaşma peşinde. Bunun için Avengers Endgame fragmanlarının filmin ilk 20 dakikasından görüntülerle hazırlanacağı söyleniyor. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige de bu söylentileri “Aşağı yukarı öyle” sözleriyle doğruluyor.

Görünen o ki Marvel, Hollywood izleyicilerinin yıllardır süren şikayetini kendileri için pazarlama taktiğine çevirdi. Bakalım bu taktik başarılı olacak mı?