Marvel stüdyoları Avengers Endgame fragmanında bir kahramanın varlığını gizliyor. Fakat bu kahramanın kim olduğu henüz çözülebilmiş değil.

Marvel’ın Avengers Endgame sırlarını saklamak için büyük çaba harcadığını zaten biliyoruz. Bu çaba sandığımızdan çok daha büyük olabilir gibi görünüyor. Hatırlarsanız Avengers Endgame’in ilk fragmanı çıktığında kahramanlarımızın bir arada göründüğü sahnede bir karakterin silindiği iddia edilmişti. Bu iddia önemli bir teoriye dönüşmüştü. Son tanıtımla birlikte bu söylentinin doğru olduğu da kesinlik kazanmış oldu.

Bakmadan Geçme: Captain America Önderliğindeki Avengers Endgame Tanıtımı

Avengers Endgame’in 30 saniyelik son tanıtımda tüm kahramanlarımızı bir arada görüyoruz. Tanıtımda Captain America, Tony Stark, Black Widow, Hawkeye (Ronin), Nebula, Scott Lang, War Machine ve Rocket Raccoon görünüyor. Bu da toplamda sekiz kişi ediyor. Fakat tüm kahramanların elleri bir araya geldiğinde dokuz el görüyoruz. İşte bu dokuzuncu el Marvel’ın bir kahramanı özellikle gizlediği anlamına geliyor. Gizlenenin kim olduğunu öğrenmek için ise 26 Nisan’ı beklememiz gerekiyor.