Marvel stüdyoları yakında Loki dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Büyük ilgi uyandıran bu proje cephesinde oldukça heyecan verici bir gelişme yaşandı.

Bildiğiniz gibi Disney stüdyoları yakında Netflix’ten tüm yapımlarını çekecek. Kendi filmlerini ve dizilerini Disney+ isimli bir internet platformu üzerinden izleyicilerle buluşturacak. Bu platform aynı zamanda orijinal yapımlarla da karşımıza çıkacak. Bunlardan biri Marvel stüdyolarının çekeceği Loki dizisi olacak. Merakla beklenen bu diziye dair enteresan bir gelişme yaşandı.

Bakmadan Geçme: Agents of SHIELD 6. Sezon Ne Zaman Geliyor?

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre ismi belli olmayan Loki dizisini Michael Waldron kaleme alacak. Üstelik bunun yanında baş yazarlık ve yapımcılık gibi görevleri de üstlenecek. Peki kim bu Michael Waldron? Kendisinin bu diziyi yazması neden önemli? Michael Waldron son zamanların en popüler işlerinden biri olan Rick and Morty’i kaleme almasıyla tanınıyor. Onun gibi bir ismin Loki dizisini yazacak olması ister istemez heyecan uyandırdı. Bakalım bu dizi projesi izleyicilerin beklentisini karşılamayı başarabilecek mi.