Yakında izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz solo Black Widow filmine dair çok konuşulan söylentilerden birinin yanlış olduğu ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in ardından solo Black Widow filmi izleyici karşısına çıkacak. Bu filmin başrolünü Scarlett Johansson üstlenecek. Yönetmen koltuğunda ise Cate Shortland oturacak. Kapalı kapılar arkasında büyük bir gizlilikle geliştirilen bu projeye dair pek çok söylenti bulunuyor. Bunlardan biri filmin 18+ olacağı yani yetişkinlere hitap edeceğiydi. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige bu söylentileri şu sözlere yalanladı:

“İddialar doğru değil. Hiçbir zaman yetişkinlere hitap eden bir Black Widow filmi çekmeyi düşünmedik. Birileri internette ‘filmin 18+ olacağını duydum’ yazıyor. Ardından herkes bunu haber olarak girmeye başlıyor.”

Bakmadan Geçme: Captain Marvel Filminden İlk Yorumlar Ortaya Çıktı

Açıkçası bu söylentilerin büyük ihtimalle yanlış olduğu daha en başından belliydi. Disney çatısı altında yer alan Marvel mümkün olduğunda tüm aile bireylerinin birlikte seyredeceği filmlere odaklanmayı tercih ediyor. Black Widow’da da bu gidişatın değişmesini gerektiren bir durum yok. Bu gidişatın Marvel açısından tek istisnası Deadpool olabilir gibi görünüyor.