PlayStation 4’e özel olan ve her kesimden tam not alan Marvel’s Spider-Man oyunu ekranlardan çıkıp çizgi roman sayfalarına gelmeye hazırlanıyor.

Marvel’ın Spider-Man oyunu kesinlikle süper kahraman oyunları arasında öne çıkmayı başardı. Gerçekten her anlamda çok başarılı bir oyun karşımıza geldi. Özellikle Peter Parker ve Spider-Man arasındaki ince çizgi kesinlikle bu oyunu ayrı bir yere koyuyor. Nerede Peter Parker bitiyor nerede Spider-Man başlıyor sorusunu size sordurtuyor.

Marvel's Spider-Man City At War

Bu başarının ardından da Marvel Comics bu oyunun çizgi romana uyarlanacağını resmen duyurdu. Marvel’s Spider-Man City At War ismiyle yayınlanacak bu çizgi romanın konusu da belli oldu. Marvel Gameverse evreninin de ilk hikayesi olma özelliğine sahip.

Okumadan Geçme: Batman vs Robin – Tüm Savaşlar

Kingpin’i yakalayıp hapse tıkan Spidey’in bu çabası pek de istediği gibi sonuçlanmıyor. Kingpin’in yokluğunda New York’ta Mister Negative isimli yeni bir suç lordu yükseliyor. Peter’ın hayatında olan ve ona yakın herkes de May Hala ve May Jane Watson dahil tehdit altında!

Marvel’s Spider-Man City At War çizgi romanı Mart 2019’da raflardaki yerini alacak.