Birkaç hafta önce Adam McKay Silver Surfer filmi yapmak istediğinden bahsetmişti. Bir kez daha konuşan McKay Silver Surfer’ın masaya geldiğini doğruladı.

Hepimiz Marvel Sinematik Evreni’nin genişlediğini görmek istiyoruz. Özellikle kozmik doğrultuda (Galactus ve Silver Surfer gibi karakteler) ilerlemesi herkesi mutlu eder. Mutantları saymıyorum bile zaten. Adam McKay de MCU ile fazlasıyla içli dışlı biri. Ant-Man’e yardım etti, Marvel Studios ona Guardians 3 filmini teklif etti. Birkaç film daha var teklif ettiği. Yani stüdyonun tercih ettiği isimlerden biri.

Vice isimli filminin tanıtımı kapsamında da Adam McKay’e daha önce bahsettiği Silver Surfer filmi MTV tarafından soruldu. Evet, hepimizin beklediği soru geldi. McKay’ın cevabı da herkesi heyecanlandıracak cinsten!

Okumadan Geçme: Captain Marvel Gizli İstila’nın Temellerini Atıyor

“Silver Surfer ile ilgili bazı görüşmeler oldu. Temsilcim bu konuya eğilmiş durumda. Hepimiz heyecanlıyız. Şu an için ama Vice’a odaklandık. Belki birkaç ay içinde bir şeyler ortaya çıkabilir, kim bilir. Ama söylemem lazım ki bu Silver Surfer filmi konusunda çok istekliyim. Neler olacağını göreceğiz.”

Galactus’un da dahil olduğu Silver Surfer orijin filmi gerçekten de mükemmel olurdu. Hem MCU’da tamamen yeni bir kapı açar hem de birçok karakterin evrene girişini kolaylaştırır. Adam McKay’i takipteyiz! Silver Surfer MCU’ya kısa süre içinde dahil olacak diye umuyoruz.