Birçok Avengers 4 teorisinin de temelini oluşturan Kuantum Evreni görünüşe göre MCU’nun geleceğinde önem kazanmaya devam edecek.

Bildiğiniz gibi Kuantum Evreni MCU’da çok yeni bir konsept. Gördüğümüz zaman çok kısa aralıklarla ve çok yüzeysel bir şekilde oldu. Asla detaylı bir şekilde bu ayrı boyuta geçiş yapamadık. Ancak, Ant-Man and the Wasp filmi bize bu evren hakkında bazı bilgileri verdi. Görünüşe göre Avengers 4 ve sonrasında bu evrene daha da sık yolculuk edeceğiz ve kilit bir rol üstlenecek. Bu konuyla ilgili açıklama da direkt olarak Michael Douglas’tan geldi. On Air with Ryan Seacrest’e katılan Douglas Kuantum Evreni’nin öneminden bahsetti.

“Kuantum Evreni her şeyin anahtarı olacak, kilit bir noktaya gelecek.  Kuantum Evreni MCU’nun geleceğinde önemli bir rol üstlenecek.”

Ünlü oyuncunun bu açıklamasını okuduktan sonra açıkçası Avengers 4 teorileri daha da mantıklı gelmeye başladı. Sahte ya da değil tüm sızıntılar da aslında bu evrene işaret ediyor. Herkesin sanırım hem fikir olduğu nokta bu evren. Siz ne düşünüyorsunuz? Üstü kapalı da olsa kritik bir bilgi öğrendik mi? Teorileri gerçeğe dönüştüren cinsten bir açıklama olabilir mi?

Okumadan Geçme: Avengers 4 Teorileri – Zaman Yolculuğu